מזותרפיה צלקות אקנה

מזותרפיה אקנה

אם אתם נאבקים עם אקנה במשך זמן רב, או שמא סבלתם מאקנה בגילאים צעירים יותר, ייתכן שלא פעם שאלתם את עצמכם את השאלה הבאה: כיצד מתמודדים עם צלקות אקנה? ובכן, בימינו התשובה הכי פופולארית היא: מזותרפיה צלקות אקנה – קראו כאן.

מהי מזותרפיה לטיפול בצלקות אקנה?

לא פעם, גם לאחר שהאקנה נעלם, נותרות צלקות, ולדאבוננו, צלקות אקנה הן צלקות שלא קל להסיר או לכסות עם איפור. אבל, למרבה המזל, מזותרפיה צלקות אקנה יכולה להיות פתרון פוטנציאלי לצלקות אלו. למי שלא מכיר את המושג "מזותרפיה צלקות אקנה", אז נציין זהו טיפול שאינו פולשני או כירורגי.

הטיפול כולל הזרקת שילוב של ויטמינים, חומצות אמינו וחומרים נוספים לשכבת העור. זאת, למטרת לטיפול במצבים שונים, לרבות טיפול מזותרפיה צלקות אקנה. באופן כללי, החומרים המוזרקים יכולים להשתנות בהתאם לתוצאה הרצויה, וניתן להשתמש במזותרפיה בחלקים שונים של הגוף, כולל הפנים, הצוואר והידיים.

כיצד מזותרפיה מסייעת בטיפול בצלקות אקנה?

מזותרפיה מסייעת בטיפול בצלקות אקנה על ידי כך שהזריקות עצמן מצליחות לעודד ולגרות את הייצור של אלסטין וקולגן. אלו הם חומרים טבעיים הנמצאים גם ככה בגוף, כאשר הגברת הייצור שלהם מסוגלת לסייע בהפחתת דלקות, חידוש העור, החזרת האלסטיות שלו, טשטוש צלקות ועוד. אלסטין והקולגן, הם שניהם סוגים של חלבון אשר נחשב חיוני לשמירה על גמישות העור.

כמו כן, במהלך טיפולי מזותרפיה, קולגן מסייע גם במילוי שקעים הנגרמים על ידי צלקות אקנה. דבר נוסף שחשוב לדעת, מזותרפיה מסייעת בהפחתת דלקות בגוף. בפועל, הדלקות השונות יכולות להיות גורם להיווצרות צלקות אקנה, ככה שטיפול בדלקות אלו עשוי להשליך על הצלחת הטשטוש של הצלקות והמילוי שלהן.

לסיכום, למה לצפות במהלך מזותרפיה צלקות אקנה?

לפני ההליך, האזור המיועד לטיפול ינוקה ביסודיות, ולאחר מכן, בד"כ יאלחשו את אותו האזור (לא ירדימו, רק יאלחשו). לאחר שהאלחוש פועל, במהלך ההליך תבוצע סדרת הזרקות בעומקים שונים לתוך שכבת העור. לאחר ההליך, האזור המטופל עשוי להיות כואב ונפוח למשך מספר ימים, אך בדרך כלל אין צורך בזמן החלמה ממושך או התאוששות קשה.

באופן כללי, ההחלמה מטיפולי מזותרפיה צלקות אקנה אינה ארוכה. ניתן לחזור לשגרה באופן די מיידי, אבל חשוב לקחת בחשבון שבימים הראשונים לאחר הטיפול אתם עשויים להרגיש אי נוחות מסוימת, אדמומיות וכולי. לכן, קבעו כעת פגישת ייעוץ אצל מומחים להסרת צלקות אקנה, וקבלו את כל המידע הנדרש לכם מראש. ==> קבלו הצעת מחיר לטיפול בצלקות אקנה כעת.