מזותרפיה לסימני מתיחה

טיפול מזותרפיה לסימני מתיחה

אם אתם תוהים מה זה מזותרפיה לסימני מתיחה, הרי שמדובר באחד מההליכים הקוסמטיים הכי פופולאריים בשנים האחרונות בישראל. רגע לפני שתעברו את ההליך, ריכזנו עבורכם כמה דגשים שכדאי להביא בחשבון – קראו כאן.

מה זה מזותרפיה לסימני מתיחה?

מזותרפיה היא טיפול אסתטי-קוסמטי, שבשנים האחרונות יותר ויותר משמש להפחתת הופעת סימני מתיחה. ההליך כרוך בהזרקת ויטמינים, אנזימים, מינרלים ותרופות שונות, כל זאת ישירות לעור ועל מנת לעורר את ייצור הקולגן בגוף. אלסטין וכן קולגן, שניהם חלבונים אשר תפקידם הוא לשפר את מרקם העור. וכאשר מזריקים את החומרים הנ"ל בטיפולי מזותרפיה, אותם חומרים בעצם מעודדים את הגוף לייצר את החלבונים הללו. כאשר החלבונים, קולגן ואלסטין, נוצרים בגוף, הם מגבירים את האלסטיות של העור, מה שבתורו גורם לתחושת הצערת העור.

מהיכן הגיעה המזותרפיה?

היא אמנם כיום פופולארית, אבל מזותרפיה לא הומצאה בשנים האחרונות. מזותרפיה פותחה לראשונה על ידי רופא צרפתי בשנת 1952, שמו היה מישל פיסטור. בזמנו, ד"ר פיסטור האמין שלהזרקת כמויות קטנות של תרופות לעור תהיה השפעה מקומית יותר ותהיה פחות פולשנית בהשוואה לשיטות המסורתיות של מתן תרופות. מאז, מזותרפיה צברה פופולריות ברחבי העולם עבור בעיות קוסמטיות שונות כגון סימני מתיחה, קמטים, פיגמנטציה, צלוליט, צלקות אקנה ועוד. בטיפול מזותרפיה לסימני מתיחה ספציפית, חומרי הטיפול מוזרקים בצורה ממוקדת לשיפור המראה של האזור.

האם מזותרפיה באמת עובדת לסימני מתיחה?

ובכן, יש עדויות מדעיות מוגבלות התומכות ביעילות של טיפול מזותרפיה לסימני מתיחה. בעוד שאנשים מסוימים עשויים לראות שיפור בסימני המתיחה שלהם לאחר שעברו מספר טיפולי מזותרפיה, אחרים עשויים שלא לראות שינויים כלל. בנוסף, תוצאות המזותרפיה אינן קבועות וייתכן שיידרשו מספר פגישות לתוצאות מיטביות. לכן, חשוב לציין כי מזותרפיה צריכה להתבצע רק על ידי איש מקצוע מיומן ומנוסה, שיכול לדבר אתכם על התוצאות ולשקף לכם אותן בצורה המדעית-רפואית הטובה ביותר.

כמה עולה מזותרפיה לסימני מתיחה?

הרעיון מאחורי המזותרפיה הוא הזרקת כמויות קטנות של חומרים מזינים ישירות לתוך העור, וזהו בעצם אחד הפקטורים אשר משליכים על מחירי הטיפולים. במילים אחרות, סוגי החומרים והכמויות שלהם הם עיקרי הפקטורים שקובעים את מחיר הטיפול. בממוצע, המחיר לטיפול זו יכול לנוע בין 450 שקלים ל-550 ₪, הכל תלוי בסוג הטיפול והיכן אתם מקבלים אותו. ברוב המקרים הטיפול גם יהיה יקר יותר אם תקבלו אותו אצל מרכז לאסתטיקה רפואית עם השגחה רפואית.