מזותרפיה לשיער מחיר

מחיר של מזותרפיה לשיער

אם אתם תוהים לגבי מזותרפיה לשיער מחיר, כבר עכשיו נציין שהמחיר נקבע לפי סדרת טיפולים בד"כ. ברוב המקרים טיפול אחד לא יספיק כדי לטפל בנשירת שיער, ולכן חשוב לקבל מראש את הצעת המחיר הקונקרטית הכוללת את כל הליכי הטיפול – קראו כאן.

מה קובע מחיר מזותרפיה לנשירת שיער?

רגע לפני שנדבר על מחיר מזותרפיה לשיער, שאגב נע בין כ-450 – 550 ₪ לטיפול, נציין כי המחירים של טיפולים אלו משתנים בהתאם לכמה גורמים שונים כמו למשל ה-2 הבאים:

  1. מיקום:

    בדומה לטיפולים קוסמטיים אחרים, המיקום בו מקבלים מזותרפיה יכול לשחק תפקיד בעלות הכוללת. בדרך כלל, מרפאות הממוקמות בערים גדולות כמו תל אביב או חיפה, או אפילו בשכונות יוקרה, נוטות לגבות יותר עבור השירותים שלהן.

  2. מספר הפגישות הנדרשות:

    מזותרפיה אינה טיפול חד פעמי ובדרך כלל דורשת מספר פגישות כדי להגיע לתוצאות משמעותיות. בתוך כך, חשוב לדעת שמספר הפגישות הנדרש עשוי להשתנות בהתאם לחומרת נשירת השיער והתגובה האישית לטיפול.

  3. סוג הציוד בקליניקה:

    ישנן קליניקות לאסתטיקה רפואית המעניקות טיפולי מזותרפיה לנשירת שיער, מכוני קוסמטיקה ועוד. בכל מקום הציוד שונה והטכניקות הן שונות, כך שגורם זה משליך ישירות על מחיר הטיפול כמובן.

כמה כדאי לשלם על מזותרפיה לנשירת שיער?

"כמה עולה טיפול מזותרפיה לשיער?" ו-"כמה כדאי לשלם על טיפול מזותרפיה לנשירת שיער?" – הן 2 שאלות שונות לגמרי. כאמור, מזותרפיה לשיער מחיר נע בין 450 – 550 ₪ לטיפול בודד. אבל, בחלק מהמרכזים לאסתטיקה ואצל חלק מהקוסמטיקאיות המחירים עשויים להיות גבוהים או נמוכים יותר. חלק מהקוסמטיקאיות עשויות לגבות 200 – 350 ₪ ומעלה או ומטה, אבל קחו בחשבון שלא תמיד כדאי ללכת על הזול ביותר (במיוחד כשמדובר בטיפולים שונים). המלצה מאיתנו, קבלו לפחות 3 הצעות מחירים מאת קליניקות שונות ובדקו מה הכי נכון לכם.

קחו בחשבון התאמה אישית של טיפולי מזותרפיה

מצב נשירת השיער של כל מטופל ומטופלת הוא שונה, וככזה, גם טיפול מזותרפיה יותאם לצרכים הספציפיים של המטופלים. ההתאמה האישית של הטיפולים יכולה לכלול את סוג וכמות התרופות, הוויטמינים והמינרלים המשמשים בקוקטייל, כמו גם את מספר הזריקות הניתנות. באופן כללי, תוכנית טיפול מותאמת יותר עשויה לגרום לעלות גבוהה יותר. לכן, כאשר אתם מחפשים באינטרנט מידע לגבי מזותרפיה לשיער מחיר, קחו בחשבון שהמחיר הסופי ייקבע רק לאחר שהצוות בקליניקה יקבע את מסגרת הטיפולים הרלוונטיים לכם.