מזותרפיה לפנים

טיפול מזותרפיה לעור הפנים

אם אתם מחפשים אחר טיפול מזותרפיה לפנים, אתם למעשה מתעניינים באחד מהטיפולים הכי פופולאריים בימינו בעולם של אנטי-אייג'ינג. בדף הבא, ריכזנו עבורכם את כל מה שחשוב לדעת על מזותרפיה לעור הפנים, מזותרפיה לפנים תופעות לוואי ועוד – קראו כאן.

בשנים האחרונות, הולכים וצצים יותר ויותר טיפולים אסתטיים וקוסמטיים אשר משויכים לעולם ה-אנטי אייג'ינג. רגע לפני שאתם עוברים טיפול כזה או מסוג אחר, אנחנו ממליצים לבחון מקרוב וב-7 עיניים את כל היתרונות, החסרונות, תופעות הלוואי הפוטנציאליות ועוד. רק אחרי שתעשו את מחקר השוק שלכם, תוכלו לבחור בטיפול הנכון לכם ביותר. ולפני שנדבר על טיפולי מזותרפיה לפנים, אנחנו רוצים להזכיר עד כמה קריטי הייעוץ הרפואי לפני ביצוע כל טיפול כזה או אחר.

 

מזותרפיה לפנים מה זה, וכיצד מתבצע ההליך?

תוהים מזותרפיה לפנים מה זה, ובמה מדובר? רגע לפני שתעברו הליך קוסמטי כזה או אחר, דעו כי ישנן בעיות עור שונות, כמו למשל צלקות, פיגמנטציה, סימני מתיחה, צלקות אקנה ועוד – שניתן לטפל בהן באמצעות מזותרפיה. בתוך כך, מזותרפיה עשויה לכלול טיפולים של הליכי הזרקה, אשר מצריכים השגחה של רופא אסתטיקה.

אין ספק, שבעיות עור שונות עלולות להיות מתסכלות ולגרום לביטחון עצמי נמוך. לא מעט אנשים מנסים קרמים שונים ואפילו טיפולים ללא מרשם, אבל במקרים מסוימים, רק טיפולים קוסמטיים או אסתטיים יוכלו לעזור להגיע לתוצאות הרצויות. כיום, מזותרפיה היא הפתרון העדכני והיעיל ביותר להיפטר מבעיות עור שונות מבלי לגרום לתופעות לוואי חמורות, מבלי להזריק חומרים חיצוניים ומבלי להזדקק להחלמה ארוכה.

 

סוגי הבעיות שניתן לטפל בהן באמצעות מזותרפיה

כאמור, מזותרפיה יכולה לשמש למגוון בעיות עוריות שונות. אגב, לא רק טיפולים אסתטיים, מכיוון שמזותרפיה משמשת גם להפחתת כאבים כרוניים שונים. ובכל זאת, נתמקד בטיפולים האסתטיים כרגע. ריכזנו עבורכם כמה מהטיפולים הנפוצים בשיטה זו, מה שיכול לעזור לכם לקדם את תהליך האנטי אייג'ינג גם אצלכם.

מזותרפיה וצלקות

מזותרפיה היא פתרון יעיל להפחתת הופעת צלקות מסוגים שונים. זאת, מכיוון שהתרופה המשמשת במזותרפיה מסייעת בהפחתת דלקת, קידום ייצור קולגן ושיפור הפעילות התאית. הזרקות אלו מסייעות בריפוי הצלקות והפחתת המראה שלהן, כאשר מזותרפיה יכולה גם לסייע בהפחתת הופעת צלקות אקנה וסימני מתיחה.

מזותרפיה ופיגמנטציה

מזותרפיה מועילה גם בהפחתת הופעת פיגמנטציה. זאת, מכיוון שהתרופה המשמשת במזותרפיה מכילה ויטמינים ונוגדי חמצון המסייעים בהפחתת ייצור המלנין, הגורם לכתמים כהים ופיגמנטציה. לכן, הזרקת התרופה ישירות לאזור היעד מסייעת בהפחתת הפיגמנטציה וגם מקדמת עור בריא.

מזותרפיה וטיפול מתחת לעיניים

שקיות עיניים, עיגולים שחורים וקמטים מתחת לעיניים יכולים להיות מתסכלים ויכולים לגרום לכם להיראות עייפים גם אם אתם לא. לכן, אחד היתרונות המשמעותיים ביותר של מזותרפיה הוא שניתן להשתמש בה לטיפול באזור שמתחת לעיניים. בתוך כך, מזותרפיה בעצם יכולה לסייע בהפחתת הופעתם של בעיות אלו על ידי קידום ייצור קולגן, הגברת זרימת הדם והפחתת הדלקת.

מעבר לבעיות הנ"ל, ניתן לטפל באמצעות מזותרפיה גם בבעיות של אקנה, סימני מתיחה, צלקות אקנה ועוד. לכן, חשוב למצוא את הקליניקה שמתמחה ספציפית בבעיות שאתם מתמודדים איתן.

 

מזותרפיה לפנים לפני ואחרי – מהם ההבדלים?

חשוב לדעת, שהטיפול כולל הזרקת מינונים קטנים של תרופות וחומרים שונים לאזור היעד, מה שמתבצע באמצעות מיקרו-מחטים. החומרים המשמשים בהליכי מזותרפיה נעים בין תמיסה של ויטמינים, חומצות אמינו, אנזימים וחומרי תזונה מועילים אחרים החיוניים לעור בריא. כל אלו ועוד, נועדו בעצם כדי להגביר את הייצור של קולגן בגוף – החומר אשר אחראי על האלסטיות של עור הגוף.

עם זאת, כאשר מדברים על מזותרפיה לפנים לפני ואחרי, חשוב להבין שהתוצאות הן אמנם משמעותיות, אבל לוקח להן זמן להופיע במלואן. במילים אחרות, גם לאחר שתסיימו את הליך ההזרקה של החומרים, ייקח זמן עד שהקולגן בגוף יגביר את ייצורו. לכן, במהלך התקופה שלאחר הטיפול, חשוב להישמע להוראות הרופא על מנת להשיג את התוצאות המיטביות.

 

מזותרפיה לפנים מחירים – כמה עולה?

לגבי מזותרפיה לפנים מחירים ממוצעים, חשוב להבין שסוג הטיפול המדויק ניתן בהתאם למצב של כל מטופל ומטופלת. לכן, מחירי מזותרפיה משתנים בהתאם לצרכים האישיים של המטופלים. עם זאת, ניתן לציין כי המחירים הממוצעים של טיפולים אלו נעים בין כ-450 – 550 ₪ לטיפול. ברוב המקרים יהיה צורך לעבור סדרה של לפחות 5 טיפולים, כאשר בחלק מהמקרים יהיו מומלצים גם 10 טיפולים ומעלה.

לאחר שהבנו כמה עולה טיפול מזותרפיה לפנים, חשוב לציין שהמחירים האלו משתנים בהתאם לקליניקה שבה תקבלו טיפול, בהתאם לציוד בה היא משתמשת וסוגי החומרים המוזרקים (כמו גם המינון שלהם). טיפ מאיתנו, ההמלצה היא לקבל לפחות מספר הצעות מחירים עבור טיפול פנים מזותרפיה, מה שיעזור לכם לבחור בקליניקה הנכונה לצרכיכם.

 

היכן כדאי לעבור טיפול מזותרפיה?

בעוד שיש לכם את האפשרות לעבור טיפול מזותרפיה לפנים כללית (בקופת החולים כללית), יש לכם גם את האפשרות לעבור טיפול מזותרפיה לפנים מכבי או מאוחדת. אבל, ההמלצה הכי טובה היא לעבור את הטיפול אך ורק במכוני אסתטיקה רפואית אשר יש להם מספיק ניסיון בתחום של הזרקות עוריות.

בכל הנוגע לתהליכים כמו מזותרפיה טיפול פנים, חשוב להבין שלפקטור של הניסיון יש משקל חשוב בתוצאות הסופיות. אם אתם רוצים תוצאות אנטי אייג'ינג שבאמת אפשר להתגאות בהן, חשוב לבחור ברופא או במרכז אסתטיקה אשר יודעים מה הם עושים. לכן, בראש ובראשונה, תמיד תוודאו שבמרכז ישנה השגחה רפואית.

 

מזותרפיה לפנים המלצות – איפה לחפש וכיצד לבחור קליניקה?

בעוד כי מזותרפיה היא טיפול לא פולשני המסייע בהפחתת צלוליט, קידום ירידה במשקל, היפטרות מצלקות, בעיות פיגמנטציה ועוד, חשוב לדעת היכן להשיג מזותרפיה לפנים המלצות וטיפים. רוצים טיפ ראשון? הנה הוא – לעולם אל תקבלו טיפים מגורמים לא מוסמכים. ההמלצה היא לקבוע פגישת ייעוץ אצל רופא עור או במרכז לאסתטיקה רפואית, שם תוכלו לקבל את כל המידע הנדרש לכם.

באופן די כללי, טיפול מזותרפיה לעור הפנים הינו טיפול אשר נפוץ בכל חלקי הארץ. אבל, שימו לב שחלק מהקליניקות מציעות שימוש בציוד יותר מתקדם מאשר בקליניקות אסתטיקה אחרות. כחלק מבחירת המרכז שבו תעברו את הטיפול, שימו דגש ובחנו את סוג הציוד הרפואי שבו משתמשים במרכז.

 

לסיכום, למה לעבור טיפול מזותרפיה?

לא בטוחים היכן לעבור את הטיפול של מזותרפיה? בסופו של דבר, מזותרפיה היא פתרון מצוין למי שרוצים להיפטר מבעיות העור מבלי לגרום לתופעות לוואי חמורות או להוציא כסף רב. הטיפול הופך יותר ויותר פופולרי ככל שאנשים מבינים את היתרונות והבטיחות של הליך זה, כאשר אחד מהיתרונות העיקריים בכך הוא העובדה שאין צורך בהחלמה ארוכה, פעולה כירורגית או הרדמה.

בהקשר הזה של הדברים, מזותרפיה יכולה לעזור בהפחתת המראה של צלקות, פיגמנטציה ואפילו שקיות עיניים, לגרום לכם להיראות טוב יותר ובטוחים יותר בעצמכם. אם אתם מחפשים שיטה זולה, בטוחה ויעילה להיפטר מבעיות העור, הזמינו תור עם מזותרפיסט מוסמך קרוב אליכם עכשיו ==> 058-409-0472.