מזותרפיה מתחת לעיניים

מזותרפיה לעיניים

מתעניינים לגבי מזותרפיה מתחת לעיניים? ובכן, טיפול זה צבר פופולריות בשנים האחרונות כפתרון מהיר ויעיל לבעיות אסתטיות שונות, לרבות כהויות מתחת לעיניים ונפיחות. רגע לפני שתבחרו את הקליניקה הנכונה לכם לקבלת הטיפול, הנה מידע על הנושא – קראו כאן.

מהי מזותרפיה, ולמה משמשת בד"כ?

מזותרפיה זה הליך קוסמטי שהוא מצד אחד אינו פולשני מדי, אבל מצד שני, הוא כן כולל הזרקת כמויות קטנות של תרופות, ויטמינים וחומרים אחרים לתוך העור. זאת, למטרת עידוד והגברת ייצור של חלבונים גופיים כמו קולגן ואלסטין. כיום, מזותרפיה מתחת לעיניים היא רק אחד מההליכים האפשריים באמצעות טכניקה זו, כאשר באופן כללי, מזותרפיה משמשת גם לטיפול בבעיות הבאות:

  • טיפול בצלקות ע"י מילוי וטשטוש שלהן, כולל צלקות הנובעות מאקנה.
  • טיפול באזורים בגוף שבהם קיימים סימני מתיחה, כולל טיפול בצלוליט.
  • טיפול בנשירת שיער ושיער דליל, כולל התקרחות אצל גברים ונשים כאחד ואחת.
  • טיפול במילוי שקעים באזורים שונים בגוף, כולל מתחת לעיניים.

מה צריך לדעת על טיפול מזותרפיה מתחת לעיניים?

קודם כל, חשוב לדעת שהעור מתחת לעיניים הוא אחד האזורים העדינים והדקים ביותר בפנים שלנו. חסרות באזור הזה בלוטות שמן, מה שהופך אותו לאזור שיותר נוטה ליובש וקמטוטים. יתרה מכך, באזור זה יש גם ריכוז גבוה יותר של כלי דם, מה שהופך אותו לרגיש לפיגמנטציה ונפיחות. גורמים אלו, בשילוב עם הזדקנות והרגלי חיים כמו חוסר שינה וחשיפה מוגזמת לשמש ישראלית ביולי אוגוסט, עלולים לגרום לשקעים וקמטוטים מתחת לעיניים. במילים אחרות, עיגולים שחורים ושקיות מתחת לעיניים.

מזותרפיה בעיניים – מה חשוב לדעת על ההחלמה והתוצאות?

כאמור, על ידי גירוי ייצור הקולגן בגוף, מזותרפיה עוזרת לשפר את מרקם העור ולטפל במצבים של שקעים מתחת לעיניים. אבל, זה לא בהכרח אומר שהתוצאות של ההליך הן מיידיות. התוצאות של מזותרפיה מתחת לעיניים עשויות להתחיל להיות מורגשות בתוך מספר ימים-שבועות לאחר ההליך, ומטופלים שונים עשויים להזדקק למספר פגישות כדי להשיג את התוצאה הרצויה. באופן כללי, משך תהליך ההחלמה תלוי בעומק חדירת המחטים מתחת לעור ובמספר ההזרקות שבוצעו. רוב האנשים מסוגלים לחזור לפעילותם הרגילה מיד לאחר ההליך, אבל חלק מהאנשים עשויים יהיו להרגיש אי נוחות גדולה יותר מאשר אנשים אחרים.

לסיכום, כיצד עובד טיפול מזותרפיה מתחת לעיניים?

טיפול מזותרפיה מתחת לעיניים כולל הזרקת תערובת מותאמת אישית של ויטמינים, אבל גם מינרלים, נוגדי חמצון, לעיתים אפילו חומצה היאלורונית וחומרים נוספים לשכבת העור הנקראת – "המזודרם". פעולה זו ממריצה את ייצור האלסטין והקולגן, מה שבתורו מגביר את זרימת הדם ומשפר את הלחות והאלסטיות באזור המטופל. צריכים מידע נוסף בנושא? ==> צרו קשר כעת!