מזותרפיה לפיגמנטציה

מזותרפיה לטיפול בפיגמנטציה

מזותרפיה לפיגמנטציה מהווה גישה ממוקדת אשר מאפשרת לקבל תוצאות יעילות יותר בהשוואה לטיפולים אחרים בבעיות פיגמנטציה. אם אתם שוקלים לעבור את הטיפול, קודם כל, בואו נבין מהי בעיית הפיגמנטציה – המשיכו לקרוא.

מה חשוב לדעת על מזותרפיה לפיגמנטציה?

אחד הדברים הכי חשובים שצריך לדעת על מזותרפיה לפיגמנטציה הוא, העובדה שבד"כ יש צורך ביותר מאשר טיפול אחד. מכיוון שהטיפולים יכולים לעלות 200 – 550 ₪ ומעלה (לטיפול אחד), אנחנו ממליצים לקבל כמה הצעות מחירים ולהשוות ביניהן. באופן הזה, תוכלו גם להשוות בין המלצות וביקורות שניתנות על קליניקות שונות. לאחר שהסרנו את זה מהדרך, בואו נדבר על בעיות פיגמנטציה.

איך נוצרות בעיות פיגמנטציה, וכיצד יש לטפל בהן?

ישנן בעיות פיגמנטציה שונות, כמו למשל היפר-פיגמנטציה, מלזמה וכתמי גיל, שנגרמות מייצור יתר של מלנין בעור. המצב הזה יכול להיגרם בגלל גורמים שונים כמו חשיפה מוגברת לשמש ישראלית חזקה, שינויים הורמונליים וכן בעקבות שימוש בתרופות מסוימות. בעוד שמצבים אלה אינם מהווים סיכונים בריאותיים, הם יכולים להשפיע מאוד על ההערכה העצמית והביטחון העצמי של מטופלים\ות. בהקשר זה של הדברים, מזותרפיה למעשה פועלת על ידי כך שהטיפול משלב חומרים פעילים אשר מוחדרים ישירות לאזור המטופל. הזרקה זו מעוררת את תהליכי הריפוי וההצערה הטבעיים של העור, מה שבתורו מוביל לכך שבעיות הפיגמנטציה הולכות ונעשות מטושטשות יותר.

מה זה מזותרפיה לפיגמנטציה?

מזותרפיה לפיגמנטציה היא הליך קוסמטי שהפך להיות פופולרי למדי בשנים האחרונות. ההליך משמש לטיפול במצבי עור שונים, כולל בעיות פיגמנטציה, כאשר הוא כרוך בהזרקת כמויות קטנות של קוקטיילים מותאמים אישית. בדרך כלל, הקוקטיילים האלו יכללו ויטמינים, מינרלים, חומצות אמינו וחומרים אחרים ישירות לשכבה האמצעית של העור. שכבת העור אליה מוזרקים החומרים מכונה גם "מזודרם", כאשר המטרה היא להחזיר לעור את הגוון האמיתי שלו ולטפל בבעיית הפיגמנטציה. בתוך כך, ניתן להגיד כי הוויטמינים והמינרלים בקוקטייל עוזרים להזין ולהאיר את העור, בעוד שחומצות האמינו מקדמות את ייצור הקולגן. כתוצאה מכך, מתקבל בעור הגוף גוון אחיד יותר.

כמה פגישות מזותרפיה לפיגמנטציה צריך?

טיפולי מזותרפיה לפיגמנטציה בדרך כלל דורשים מספר פגישות לתוצאות אופטימליות, אבל ההשפעות יכולות להימשך מספר חודשים ואפילו עד שנה בהתאם לסוג העור ומצבו של המטופל. בפועל, אנשים רבים פונים למזותרפיה כחלופה לפילינג כימי או טיפולי לייזר שעלולים לגרום לגירויים קשים וזמן החלמה די ארוך. בסופו של דבר, הגישה הממוקדת של מזותרפיה מאפשרת טיפול מדויק יותר, מה שהופך אותו לאידיאלי עבור אזורים רגישים כמו האזור שמתחת לעיניים או אזור השפה העליונה.