מחירים
כמה עולה טיפול מזותרפיה?

אם השאלה שלכם היא כמה עולה טיפול מזותרפיה, התשובה בדרך כלל תשתנה בהתאם לכמה פקטורים שונים. בדף הבא, נעבור על כל מה שצריך לדעת על מחיר טיפול מזותרפיה, באילו בעיות ניתן לטפל באמצעותה ומה משליך על מחיר הטיפולים – קראו כאן.

מהו טיפול מזותרפיה, ועל מה מתבסס?

לפני שנדבר על כמה עולה טיפול מזותרפיה, נסביר כי מזותרפיה מהווה הליך קוסמטי הכולל הזרקת כמויות קטנות של תרופות, ויטמינים, מינרלים וכן חומרים נוספים לשכבת העור האמצעית על מנת לטפל במצבים שונים. הרעיון של טיפול המזותרפיה, מקורו בכלל בצרפת של שנת 1952, כאשר בזמנו זכה הטיפול לתהודה מהדהדת בעקבות היכולת של הטיפול להתמודד עם כאבים כרוניים, דלקות, בעיות פיגמנטציה, צלקות אקנה ועוד. מאז שנות ה-50, טיפול מזותרפיה זכה ועדיין זוכה לפופולריות ברחבי העולם וכן בישראל.

מה משליך על מחיר טיפול מזותרפיה?

אחד הגורמים המרכזיים המשפיעים על מחיר טיפול המזותרפיה הוא סוג וכמות החומרים המוזרקים לעור הגוף. לדוגמה, אם יש שטח גדול יותר שצריך לטפל בו או שהמטופל צריך מספר פגישות, העלות עשויה להיות גבוהה יותר בהשוואה לאזור קטן יותר או פחות פגישות. כמו כן, גורם נוסף שיכול להשפיע על מחיר המזותרפיה הוא המיקום והמוניטין של המרפאה או איש מקצוע רפואי שמבצע את הטיפול. נוסף על כך, עלות טיפול מזותרפיה יכולה להשתנות בהתאם למצב הספציפי המטופל. לדוגמה, טיפול בצלוליט עשוי לדרוש יותר זריקות ומפגשים בהשוואה לטיפול בקמטים.

בפועל, מהם טווחי המחירים של טיפולי מזותרפיה?

טיפולי מזותרפיה יכולים לעלות בין הטווחים הממוצעים של מאות שקלים בודדים לטיפול אחד, בד"כ כ-450 – 550 ₪ לטיפול. עם זאת, טיפולים אלו ניתנים גם במחירים אחרים ומשתנים, לעיתים מעל הרף של ה-550 ₪ ולעיתים מתחתיו. לכן, חשוב לקבל כמה הצעות מחירים ממספר קליניקות, ולנסות להבין היכן וכיצד מתבטאים ההבדלים במחירים. זכרו, חומרת המצב יכולה גם להשפיע על המחיר, שכן מקרים חמורים יותר עשויים לדרוש טיפולים אינטנסיביים.

 

לסיכום, מה העלות הכוללת של טיפולי מזותרפיה?

אם מחיר ממוצע לטיפול מזותרפיה עמוד על כ-450 – 550 ₪, ובהנחה שרוב המטופלים יזדקקו לסדרת טיפולים של כ-5 – 10 מפגשים, העלות הכוללת לטיפול יכולה לנוע בין כ-3,000 – 4,500 ₪ ומעלה. עם זאת, חשוב לציין שהעלות בהכרח תשתנה בהתאם למצבים הספציפיים של כל מטופל ומטופלת. צריכים מידע נוסף בנושא? לא בטוחים היכן לטפל בעור הגוף? בבעיות פיגמנטציה, צלקות או קמטים? ==> צרו קשר כעת לקבלת עזרה!